Lietuvoje greitųjų kreditų kompanijos yra gana giliai įleidusios šaknis. Jei jums prireiki tokio pobūdžio paslaugos – galite rasti labai daug variantų ir vienas iš jų tikrai patenkins jūsų lūkesčius. Aišku, tokia didelė pasirinkimų jūra skatina laiko gaišimą, kadangi reikia visokeriopai įvertinti visus variantus, tačiau tuo pačiu juk konkurencija skatina ir tarpusavio firmų palūkanų mažinimą bei papildomų priedų dėjimą, tad bet kuriuo atveju – laimi klientai, tiksliau laimime mes.

kreditasKreditas paprastai galėtų būti skiriamas pagal tam tikrus aspektus, kurie dažniausiai ir nulemia vienos arba kitos firmos pasirinkimą. Pateikdami pagrindines gaires, kuriomis remdamiesi galite nuspręsti, kuri firma labiausiai tenkina jūsų poreikis – linkime, kad kredito ėmimas nebūtų impulsyvus žingsnis. Gerai apgalvokite visus variantus ir tik tada pasinaudokite kurios nors firmos paslaugomis.

Aspektai, kurie padės apsispręsti, kurios firmos paslaugomis naudotis:

  1. Ar firma suteikia pirmos paskolos nemokamą galimybę. Šis aspektas labai svarbus ir juo pasinaudoti būtina. Juk grąžinsite lygiai tokią pat sumą, kokią ir pasiskolinote. Nei cento daugiau.

  2. Kokio dydžio palūkanos taikomos procentaliai. Būtent palūkanos dažniausiai ir nulemia ar skolinsitės iš konkrečios firmos. Logiška, kuo jos mažesnės – tuo labiau norisi naudotis konkrečiomis firmos paslaugomis. Jei palauktumėte akcijų ar nuolaidų – galėtumėte pasiskolinti kiek pigiau.

  3. Pinigų grąžinimo laikotarpis taip labai svarbus. Žinoma, dažniausiai jis koreguojasi priklausomai nuo sumos, kurią pasiskolinote, tačiau daugiau arba mažiau kiekviena firma nustato savo dienų grąžinimo laiką. Tad pasinaudokite kuo ilgesniu.

  4. Kai kurios įmonės nustato tokias sąlygas, kaip tam tikras amžiaus cenzas ar uždirbamas minimalus atlyginimas, tiksliau, jo riba… Įvertinkite tokias papildomas sąlygas ir paprasčiausiai žiūrėkite, ar į jas įtelpate…

  5. Jei jau skolinsitės bet kuriuo atveju ,tai bent jau pasirinkite firmą, kuri suteikia paskolą ir tuo pačiu už grąžinimą padovanoją kokią nors dovanėlę. Žinoma, dažniausiai tai smulkmena, tačiau juk dovanotam arkliui niekas į dantis nežiūri.

  6. Kiek laiko savi veiklą firma vykdo? Kuo ilgiau, tuo patikimesnė ji yra.

  7. Ar vadybininkai ir finansininkai noriai su jumis bendrauja ir ieško kompromiso?

  8. Kaip firma elgiasi, jei klientas nebegali grąžinti kredito laiku? Ar leidžia prasitęsti laikotarpį, kad ir už papildomą pinigų sumą?

Kreditas daugeliui yra tikras išsigelbėjimas. Pati patogiausia alternatyva, kuri padeda išspręsti susidariusias problemas. Galbūt todėl kreditas ir tampa švyturiu, kurį galima pamatyti audringą dieną tamsioje jūroje.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *