Uv lampUltravioletinė (UV) šviesa jau dešimtmečius yra pagrindinė gyvūnų augintinių priežiūros pramonės priemonė, tačiau pastaraisiais metais jos naudojimas gerokai išsiplėtė. Nuo sterilizacijos iki ligų prevencijos ir odos sveikatingumo – UV lempos dabar naudojamos daugiau nei bet kada anksčiau. Pavyzdžiui, UV apšvietimas dabar dažnai naudojamas gyvūnų augintinių buveinėms prižiūrėti. UV lempa dezinfekuojant aptvaro orą, galima išvengti galimų ligų, kurias gali sukelti per orą plintančios bakterijos. Ultravioletiniai spinduliai taip pat naudojami naikinant bakterijas ant gyvūnų augintinių patalynės ir priedų, o tai padeda išvengti mikrobų plitimo nuo vieno gyvūno kitam. Be to, UV sterilizacija ir toliau užima vis didesnę vietą gyvūnų augintinių priežiūros rinkoje. Daugelis šeimininkų renkasi UV sterilizuotus maisto ir vandens dubenėlius, taip pat kitus šėrimo reikmenis, pavyzdžiui, šėryklas ir musių gaudykles, kad sumažintų riziką savo augintiniams užsikrėsti tokiomis ligomis kaip giardia ar ecoli nuo užterštų paviršių ar geriamojo vandens. UV lamp – kokybė ir gera kaina.

Kas yra UV lempa?

UV lempa yra ultravioletinę šviesą skleidžiantis prietaisas. Ji dažnai naudojama dezinfekavimo procesuose ligoninėse ir kitose pramonės šakose. Ultravioletinių spindulių lempos generuoja ultravioletinių spindulių šviesą praleisdamos elektros srovę per dujas, kuriose nėra deguonies. Dėl to dujose susidaro jonizuota būsena, kuri reaguoja su aplink esančiu oru ir sukuria UV šviesą. UV šviesą dažniausiai sugeria oda, todėl ji yra veiksminga sterilizacijos priemonė. UV lempos gali būti naudojamos įvairiais būdais. Jos gali būti naudojamos skysčiams, pavyzdžiui, vandeniui ar pienui, dezinfekuoti, praleidžiant skystį pro UV lempą prieš vartojimą. Jos taip pat gali būti naudojamos paviršiams ir daiktams, tokiems kaip telefonai, nuotolinio valdymo pultai ar žaislai, dezinfekuoti, paliekant juos tam tikrą laiką po UV lempa. UV lempos gali būti naudojamos bakterijoms ir mikrobams naminių gyvūnėlių buveinėse, pavyzdžiui, akvariumuose, narveliuose ar akvariumuose, naikinti, praleidžiant narve esantį orą pro UV lempą.

UV spindulių nauda augintiniams

UV spinduliai yra galinga dezinfekavimo priemonė, naikinanti kenksmingas bakterijas ir mikroorganizmus. Ji naudojama maisto ir vandens dubenėliams, kraikui ir kitiems priedams sterilizuoti, taip pat augintinių buveinių orui dezinfekuoti. Tai gali padėti užkirsti kelią mikrobų ir ligų plitimui tarp gyvūnų augintinių, taip pat pavojingų patogenų dauginimuisi gyvūnų buveinėje. Ultravioletiniai spinduliai taip pat naudojami alergijoms ir odos ligoms, pavyzdžiui, dermatitui ir psoriazei, gydyti, nes naikina ant odos esančias kenksmingas bakterijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *