Daugeliui kyla klausimas, ką padovanoti įmonės darbuotojams, partneriams ar klientams Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Visi suvenyrai bei kitos įprastos dovanos atrodo pabodę ir neįdomios. Kiekvienas nori dovanoti vertingą ir praktišką daiktą, kuris būtų naudingas. Darbo kalendoriai puiki dovana, juose ne tik galima rašyti svarbius darbus, pasižymėti neatidėliojamus susitikimus, bet ir rasti naudingos informacijos. Galite rasti žemėlapius, įvairių šalių telefonų kodus. Tokia dovana bus ne tik graži, bet ir naudinga. Kalendorių pasirinkimas yra didelis, galite rasti įvairių dydžių spalvų. Populiariausi A5 formato, daugelis renkasi tokio dydžio. Juos patogu naudoti, galima įsidėti į rankinę. Darbo kalendorius galite papuošti įmonės logotipu, užrašu. Tai neleis jūsų klientams pamiršti apie jus. Užrašą galima uždėti ne vienu būdu. Galite kukliai įspausti ant kalendoriaus viršelio. Jei norite, kad kalendorius atrodytų prabangiau galite uždėti auksinį arba sidabrinį savo įmonės logotipą. Galima šilkografijos būdu uždėti užrašą. Kokiu būdu bus dedami simboliai reikėtų rinktis priklausomai nuo kalendoriaus viršelio medžiagos. Jei sunku apsispręsti patiems, jums gali pagelbėti kalendorių pardavėjai. Reklamos agentūrose galite rasti viską iš vienų rankų. Čia galima įsigyti ne tik darbo kalendorius, bet ir kartu uždėti logotipą. Pirmiausia derinami maketai, kompiuterio monitoriuje galėsite matyti vaizdą, kaip atrodys galutinis produktas. Gamyba pradedama tik po to, kada jūs patvirtinate maketą. Peržiūrėti reikėtų atidžiai, kad būtų tinkamos spalvos, užrašai be gramatinių klaidų, jei yra telefono numeriai, kad jie būtų teisingi, netrūktų skaičių. Atkreipkite dėmesį į siūlomą logotipo (užrašo) dydį.

darbo kalendoriaiRenkantis darbo kalendorius svarbus yra viršelis. Daugumo vidiniai lapai yra panašūs, dažniausiai būna vienas lapas – viena diena. Tokius kalendorius yra patogu naudoti. Galite kiekvienai dienai susiplanuoti darbus, pasižymėti svarbius susitikimus. Kalendorių viršeliai gali būti odiniai, tokie kainuoja brangiau. Pigiau mokėsite už kalendorius, kurių viršelis iš netikros (dirbtinės) odos. Medžiagos gali būti kietos arba minkštos. Dažniausiai ant viršelio būna gamintojo parašyti metai, todėl metų papildomai rašyti nereikės. Darbo kalendoriai pasirodo prekyboje rudenį, jie būna skirti sekantiems (ateinantiems) metams. Metų pabaigoje (gruodžio mėnesio paskutinėmis dienomis) norimo kalendoriaus galite nesurasti. Rekomenduojama paskubėti ir pradėti ieškoti rudenį. Įmonės, kurios prekiauja darbo kalendoriais, dažniausiai vežasi juos iš kitų šalių arba gamina. Didelių kiekių neverta sandėliuoti, kadangi, jei prekės liks ateinantiems metams, jų niekas nepirks, neatidėkite darbo kalendorių paieškos.

Raktažodžiai:    

One thought on “Darbo kalendoriai

  • spalio 29, 2018 @ 09:22
    Nuolatinis saitas

    Darbo kalendorius- puiki dovana planuojantiems savo laiką ir darbus. Viską galima užsirašyti ir matyti, kad kas vyksta, o ir nereikia bijoti, kad išsikraus baterija kaip dažnai būna su telefonu. Tai puikus suvenyras ar dovana!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *