Apie natūralų grožį kalbama vis daugiau, kai ekologijos tendencijos visose gyvenimo srityse pasidaro labai aktualios. Tad ir toks terminas kaip natural cosmetics online tampa kur kas dažniau vartojamu negu, sakykime, prieš 10 metų. Aišku, per dešimtmetį labai pasikeitė ir pati industrija. Juk ir tų pačių interneto parduotuvių bei vadinamojo prikimo „online“ seniau dar nebuvo. Dabar internetu galima įsigyti ką tik nori ir kaip tik nori. Pradedant greitaisiais kreditais, baigiant London adult ads ir prekėms poroms. Taigi, internete nusipirkti galimą viską, taip pat ir natūralią kosmetiką, o ar ji suteikia ir natūralią išvaizdą?

Kosmetika ir natūralus grožis

Natūrali ekologiška kosmetikaKlausimas, kuris nuolat neduoda ramybės labiausiai moterims. Ar egzistuoja natūralus grožis, ar gražu tai, kas natūralu? Kodėl yra ne tik natūralus grožis, bet ir negrožis, kurį, kosmetikos priemonių ir procedūrų pagalba, galima paversti neva atrodančiai natūraliai ir gražiai? Įprasta sakyti, kad natūraliai gražiai atrodanti moteris turi blizgančius plaukus, švytinčią odą, stiprius nagus, taip pat ir dailiai sutvarkytus manikiūrus, atliktas depiliacijas ir t.t. Tada tai vadinama natūraliai gražu, nors tokiam efektui pasiekti gal reikėjo panaudoti nemažai visokių priemonių. Moteris, ant kurios veido matosi galingi sluoksniai makiažo ir kitokių dalykų, paprastai nelaikoma natūraliai gražia, nors galbūt išties tokia yra. Taigi, kyla paradoksas.

Kosmetikos natūralumas

Daug galima kalbėti ir apie tai, kokia kosmetika yra natūrali. Jeigu nueitume į kokį nors užsėmimą, kurį būtų surengę ne natūralios kosmetikos gamintojai, o kažkokios cheminės, tada pamatysime, kad jie mes akmenis į natūralumo daržą. Niekas nesmerkia natūralumo, tačiau visada visur išlenda konkurencijos klausimai. Cheminę kosmetiką gaminantieji visada iškart sako, kad apskritai natūralios kosmetikos nėra. Kad ir tie, kurie sakosi tokią gaminą, iš tiesų naudoja įvairią chemiją, tačiau, kadangi deda ir kažką natūralaus, pavyzdžiui, medetkų ekstraktą, tai iškart imituoja visišką natūralumą. Tačiau tiesa tokia, kad ten gal net bus pridėta daugiau nuodingų medžiagų. Tarkime, kokios vienos sudėtyje esančios medžiagos bus pavartota 10 mg, o vadinamajame nenatūraliame produkte tos pačios ir dar dviejų medžiagų tik po 1 mg. Tačiau pirkėjas neskaitys sudėties taip išsamiai, jis tik pamatys, kad daug visokių pavadinimų cheminių medžiagų ir išsigąs. Taigi, komercija ir pramonė yra labai žiaurūs aparatai, kur konkurentai ima įvairiausių būdų tam, kad tik vieni kitus nustelbtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *