Žydinčios gėlės visada nuteikia puikiai. Gėlės į namus gali būti netikėtumas, kuris praskaidrins nuotaiką. Negalėdami būti šalia mylimų bei artimų žmonių galite jį pasveikinti per atstumą. Nusiųsti jam nuostabią puokštę galite pasinaudoję paslauga „gėlės į namus“. Galite užsakymą pateikti internetu. Jums nereikės niekur eiti iš namų, o puokščių nuotraukas galėsite matyti internetinėje svetainėje. Renkantis gėles reikėtų žinoti, kokios yra mėgstamiausios to žmogaus, kuriam norite dovanoti. Vieni mėgsta prabangias dideles puokštes, o kitiems mielesnės kuklios. Floristai gali jums patarti, kokios gėlių puokštės labiau tinka vienai ar kitai progai. Gėles galite rinktis pagal spalvas, jas derinti tarpusavyje arba padaryti ryškią puokštę su spalviniais kontrastais.

gėlės į namusNorėdami padaryti artimam žmogui malonią staigmeną galite nusiųsti jam gėlių į namus be priežasties. Galite neabejoti, tikrai pradžiuginsite artimą, šypsena nušvis jo veide. Gėlės į namus dažnai siunčiamos įvairiomis progomis. Tai gali būti gimimo diena, vardo diena, vestuvės ar kitos šventės. Jei negalite patys pasveikinti draugo ar giminaičio, būtinai nusiųskite jam gėlių puokštę. Galite pridėti šilčiausių palinkėjimų, gražūs žodžiai malonūs kiekvieno ausiai.

Planuojant didelę šventę, į kurią atvyks daug svečių dažnai trūksta laiko. Tai gali tapti nemenka problema. Jei ruošiatės vestuvėms, gėles užsisakykite, jos bus pristatytos tiesiai jums į namus. Nereikės gaišti laiko besirenkant gėles bei rūpintis jų atsivežimu. Internete galite matyti siūlomų puokščių nuotraukas, o patikusias užsisakyti. Gėlių pristatymas Lietuvoje galimas ne tik didžiuosiuose miestuose, gėlės pristatomos į namus rajonuose, miesteliuose. Jei artimas žmogus gyvena užmiestyje, tai ne kliūtis.

Gėlių pristatymas yra mokamas. Tai nėra labai brangi paslauga. Nuvykti pas toliau gyvenantį artimą žmogų, jums kainuotų tikrai brangiau. Sumokėta suma bus verta jūsų draugo ar giminaičio šypsenos. Jei negalite laiku nuvykti ir įteikti puokštės, verčiau nusiųskite gėlių į namus, nelaukite. Kiekvienam žmogui šventės yra svarbios (gimimo dienos, sukaktys ar kitos), malonu gauti tą ypatingą dieną gėlių, o ne po savaitės ar kelių. Galite prie puokštės pridėti mažytį atviruką, jame pasirašykite, kad gavėjas žinotų kas siunčia jam gėles. Labai svarbu nurodyti tikslų adresą, kuriuo turi būti pristatytos gėlės. Būtinai nurodykite kontaktinį telefono numerį. Rekomenduojama susitarti iš anksto dėl laiko, kada gėlės turi pasiekti gavėją. Pristatymą galite atšaukti, tik svarbu tai padaryti, kaip įmanoma, anksčiau.

One thought on “Gėlės į namus

  • spalio 29, 2018 @ 10:50
    Nuolatinis saitas

    Aš dažnai stebinu savo merginą. Dovanos į namus puiki mintis norint nustebinti, tačiau kartais verta pasitaupyti ir nustebinti juvelyrinais dirbiniais. Gėlės nuvysta, o briliantai išlieka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *