Ekovata, tai yra unikali šiltinimo medžiaga, kuri yra ne vieną kartą patikrinta praktikoje. Ekovata gali būti naudojama ten kur yra reikalinga temperatūros, garso ir drėgmės kontrolė. Ji gali būti naudojama administraciniuose, pramoniniuose ir gyvenamuosiuose namuose. Ši medžiaga gali būti klojama ant bet kokio paviršiaus, tai yra metalo, betono, plytų, stiklo ar kokios kitos medžiagos. Ji yra puikiai tinkama atliekant naujų statinių šiltinimą, tiek ir atliekant kapitalinį statinio remontą. Šiltinimas ekovata gali būti atliekamas ir ant senos šiltinimo medžiagos. Ekovata visiškai užpildo visą izoliuojamą erdvę, nepriklausomai nuo to kokia yra to paviršiaus forma. Ši unikali šiltinimo medžiaga gali būti lengvai montuojama ir į trikampes konstrukcijas. Taigi ekovata yra vienas iš geriausių sprendimų.

EkovataAtliktu tyrimų duomenimis ekovata pasižymi puikiomis garsą ir šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Ekovata tai yra puri ir lengva medžiaga, kurios 81 procentą sudaro antrinė celiuliozė, 7 procentai antiseptikų ir 12 procentų antipireno. Tokios sudėties dėka ši medžiaga yra visiškai saugi montuojant ir toliau ją naudojant, ji puikiai apsaugo nuo kancerogenų poveikio, kuriuos išskiria plytos, stiklo vata ir kitos medžiagos. Taip pat verta įsidėmėti, kad šiltinimas ekovata kainuoja kur kas mažiau, ji yra ekologiška ir saugi, todėl šiai dienai ekovatos naudojimą galima laikyti optimaliausiu variantu. Ypatingai tokiu atveju jei yra keliami aukšti reikalavimai statinio šiltinimui ir konstrukcijai.

Ekovata pasižymi šiomis savybėmis:

  • Ji yra atspari gaisrui;
  • Izoliuoja šilumą;
  • Puikiai izoliuoja garsą;
  • Ekologiška;
  • Praleidžia orą.

Taigi visos šiuolaikinės šiltinimo medžiagos turi labai stiprų konkurentą ir jos populiarumas vis labiau auga. Šiltinimas ekovata taip pat yra ekonomiškas, kadangi nelieka jokių atliekų, kurias jūs taip greitai nežinosite kur panaudoti, o naudojant ekovatą jums tiesiog jų neliks. Taip pat ekovata padeda pailginti pastato tarnavimo laiką ir sumažins remonto išlaidas, kadangi ekovata efektyviai apsaugos statinį nuo šalčio, karčio, graužikų ir mikroorganizmų, o taip pat nuo drėgmės pertekliaus. Ekovata statybų stadijoje jums suteiks galimybę sumažinti sienų storį, fundamento krūvį ir kita. Šiltinimas ekovata patikimai apsaugos bet kurį pastatą.

Raktažodžiai:    

One thought on “Ekovata, tai yra unikali šiltinimo medžiaga

  • gruodžio 22, 2020 @ 11:50
    Nuolatinis saitas

    Namo statybai svarbu viskas, ir sienos, ir grindis. Reiktų įsivertinti, jog gali prireikti papildomos statybinės įrangos grindim, papildomų angų mūrijimui. Bausa.lt savo namo statybai nusipirkome betono maišyklę. Galėsime daug kur panaudoti ir sutapyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *