Durys geresne kainaKiekvienai patalpai yra svarbios durys. Jas šiandieną galite pasirinkti įvairias, kiekvienas gali rasti pagal savo poreikius. Pardavėjai gali pasiūlyti ne vieno dizaino duris. Galite pasirinkti tas, kurios labiausiai tinka, pavyzdžiui prie jūsų namų interjero. Svarbios yra išorinės durys (angl. front doors), nepamirškite, kad jos turi ne tik išvaizdžiai atrodyti, bet ir apsaugoti nuo nekviestų svečių. Vagysčių vis daugėja, ilgapirščiai įsigudrina įsilaužti netgi pro tvirčiausias duris. Pasirinkti reikia tinkamai, pasikonsultuokite su pardavėjais, kurie mielai jums patars. Laikui bėgant durys dėvisi, rekomenduojama neskirti remontui daug lėšų, o įsigyti naujas. Nusipirkti lauko duris ar vidaus galite nesudėtingai. Apsilankykite parduotuvėse, kurios siūlo tokias prekes. Patogiai galite įsigyti internetu, toks apsipirkimas tampa vis populiaresniu. Elektroninėse parduotuvėse rasite išsamius aprašymus, medžiagų sąrašą, iš kurių pagaminta. Pateikiamos nuotraukos ir, žinoma, kainos. Tai aktualu daugeliui pirkėjų, galite rasti pigesnių ir brangesnių. Nerekomenduojama taupyti ir pirkti pigiausių, kadangi galite įsigyti nekokybiškas. Praėjus neilgam laiko tarpui, jums gali tekti keisti duris. Verčiau įsigykite tvirtas, ilgaamžes ir kokybiškas.

Durys dažnai perkamos, daugeliui prireikia jų statant namus ar įrenginėjant kitas patalpas. Jas reikia keisti, jei nusidėvi. Nesudėtingai galima rasti pardavėjus internete. Pasiūlymų tikrai gausu, įsigykite duris tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse. Internetinės paieškos laukelyje suveskite raktinius žodžius (pavyzdžiui, durys, vidinės durys, lauko, seifinės, door sale, front doors). Rasite platų asortimentą, nenustebkite, kad sunku bus pasirinkti. Durys pasirenkamos pagal įvairius kriterijus. Vieniems prioritetas saugumas, kad būtų sudėtingiau patekti, kada šeimininkų nėra namie, kiti atsižvelgia į išvaizdą. Gražiai atrodančios durys gali papuošti namus.

Nereikėtų pamiršti, kad duris, kaip ir bet kokius kitus daiktus, reikia tinkamai prižiūrėti. Jos tarnaus ilgiau, jums nereikės rūpintis keitimu. Nepamirškite, kad tai gana svarbus akcentas jūsų namo arba buto interjere. Durys visada turi gražiai atrodyti, pasirinkite šiuolaikiško dizaino, reikėtų atkreipti dėmesį į gamintoją. Kiekvienam, juk yra svarbi kokybė ir ilgaamžiškumas. Rinkdamiesi duris nepamirškite išmatavimų, jie turi būti tikslūs, kadangi priešingu atveju teks arba keisti, arba praplatinti (pasiaurinti) angą, į kurią planuojate montuoti. Svarbu atkreipti dėmesį į žaliavas, iš kurių pagaminta. Gražiai atrodančios durys gali būti nekokybiškos, netvirtos ir neilgai trukus jums teks jas keisti. Nepamirškite aksesuarų bei priedų, kurie duris gali padaryti dar stilingesnes ir labiau tinkančias prie namų interjero.

Raktažodžiai:    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *