Vandens siurbliai,,Technobaltic” – vandens siurblius, elektros generatorius, priešgaisrinius siurblius, uždaromąją vamzdynų armatūrą ir kitus įrengimus pramonei ir buičiai siūlanti įmonė. Vandens siurbliai gali būti panardinami ir paviršiniai. Kiekviena iš šių rūšių taip pat yra klasifikuojama į kitas grupes. Panardinami siurbliai gali būti fekaliniai, drenažiniai, giluminiai ir nuotekų, o paviršiniai – savisiurbiai, horizontalūs konsoliniai, dvipusio įėjimo, horizontalūs monoblokiniai, horizontalūs ir vertikalūs daugiapakopiai, nuotekų, fekaliniai ir drenažiniai bei cirkuliaciniai siurbliai.

Išcentriniai siurbliai skirti panašaus skysčio kaip vanduo pumpavimui, jie yra paprasti naudoti ir nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Tokio tipo siurbliai gali būti naudojami buityje, žemės ūkyje, pramonės srityse ir pan. Išcentriniai vandens siurblių ratai gali būti uždari arba atviri. Atviro tipo ratai yra lengvai aptarnaujami ir valomi, o uždaro tipo darbo ratai pasižymi nedideliu diametru. Dažniausiai yra aptinkami vandens siurblių guoliai su babito padengimu bei rutuliniai ir ritininiai guoliai su tepalu. Na, o iš ketaus yra gaminami vandens siurblių korpusai. Patys korpusai gali būti tiek vientisi, tiek susidedantys iš keleto skirtingų sekcijų, o tarpusavyje yra sujungiami.

Konsoliniai ir monoblokoniai vandens siurbliai pumpuoja tik švarų vandenį, o jų pagrindinė dalis yra darbo ratai. Šie siurbliai yra labai paprasti naudoti ir nepasižymintys sudėtingu aptarnavimu. Monoblokiniai siurbliai yra be galo kompaktiški, o jų darbo ratas yra tvirtinamas tiesiog ant variklio ašies. Taip pat vandens siurbliai gali būti daugiapakopiai ir dvipusio įėjimo. Pastarieji yra labai paprasti naudoti, nes naudojimosi metu nereikia atjungti vamzdyno. Daugiapakopių siurblių darbo ratai yra sumontuoti viename korpuse ir juose galima lengvai keisti siurblio spaudimą.

Taigi, jeigu jums įvairiose pramonės srityse reikia vandens ar bet kokio kito surblio, elektros generatoriaus – ,,Technobaltic“ įmonė suteiks visas reikalingas paslaugas.

Daugiau apie vandens siurblius – www.tehnobaltic.lt

One thought on “Viskas apie vandens siurblius

  • spalio 24, 2018 @ 12:15
    Nuolatinis saitas

    Kokybiškas vandens siurblys labai svarbus, kai turi vandens gręžinį. Nuo vandens siurblio gali priklausyti ir vandens spaudimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *