Poreikis pažinti pasaulį naudojantis pigių skrydžių galimybėmis tampa vis didesnis dėl pingančių bilietų, kurie suteikia galimybę už keliasdešimt eurų nuskristi ir grįžti atgal iš pačių įmantriausių kampelių. Wizzair bilietai tai viena iš patraukliausių galimybių, kurią gali pasiūlyti skrydžių kompanijos teigiančios, kad kiekvienas norintis keliauti gali tai daryti gana paprastai. Juk bilietai nėra brangus, juos įsigyti internetu yra be galo paprasta, o nukeliavus į konkrečią šalį, tie kurie geba mąstyti gali visiškai nemokamai papramogauti daugiau nei kelias dienas.

bilietaiTiesa, galbūt keistai nuskambės, tačiau vis dar yra žmonių, kuriems niekada neteko rezervuoti skrydžio bilieto internetu. Rodos, informacijos internete yra labai daug, tačiau kartais per didelis kiekis apsunkiną pasirinkimą ir nėra taip lengva suvokti, kokiais žingsneliais siekiama galutinio rezultato. Wizzair bilietai siūlo itin paprastą pasirinkimą naudojantis jų sukurta sistema, kuri suteikia galimybę labai paprastai įsigyti bilietą.

  • Pradėkime nuo to, kad naudodamiesi paieškų sistemomis gana greitai galite rasti bilietą, kuris jums suteiktų galimybę pakliūti į konkrečią šalį. Eiga tokia: pasirinkite dieną, pasirinkite kryptį, kiek žmonių keliaus. Užpildžius visus šiuos laukelius jums bus pasiūlyti patys geriausi variantai atsižvelgiant į jūsų poreikius. Įprastai Wizzair bilietai taip pat rūšiuojami pagal brangiausius arba pigiausius pasiūlymus.

  • Kuomet išsirinksite bilietą, kuris jums tinka labiausiai, reikia labai atidžiai užpildyti visą paieškos formą. Įveskite savo kontaktinius duomenis itin atidžiai. Žiūrėkite, kad visos raidės varde ir pavardėje būtų teisingos. Vienas netikslus mygtukas jums gali sutrukdyti pakliūti į lėktuvą. O jei tektų keisti kurį nors asmenvardį, tai jums kainuotų papildomus pinigus. Įveskite aktyvų telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir laukite, kol į jūsų el. paštą bus atsiųsti apmokėjimo rekvizitai.

  • Bankiniu pavedimu susimokėkite už paslaugą. Žinoma, viską galite atlikti ir tiesiai nukeliavę į banką su atspausdintu kvitu, tačiau juk tai papildomas darbas.

  • Kuomet firma pastebės, kad pinigus jūs sumokėjote, paprasčiausiai laukite, kol per kelias valandas į jūsų el. paštą atkeliaus pats skrydžio bilietas. Atsispausdinkite jį.

Štai ir viskas. Wizzair bilietai jau jūsų rankose. Belieka susidėti lagaminą ir laukti dienos, kuomet galėsite nuskristi į savo taip trokštamą šalį. Keliaudami nepamirškite visur su savimi turėti paso ar kito asmens dokumento. Jei skrisite su persėdimu – išsiaiškinkite, kokiu principu keliaus jūsų lagaminas. Ar persiregistravimo vietoje tenka pasiimti lagaminą su savimi ar paprasčiausiai jis tiesiai nukeliaus į tam tikrą šalį.

Sėkmės ir laimingo jums skrydžio su Wizzair bilietais.

Raktažodžiai:

One thought on “Visa informacija apie skrydžio bilietų rezervaciją

  • spalio 24, 2018 @ 12:34
    Nuolatinis saitas

    Na dabar jau visi viską rezervuoja iš anksto. Dažnai nuvykus į orouostą bus be šansų nusipirkti tos dienos bilietą, o taip pat ir su paprastesnėmis pramogomis nieko nebus be rezervacijos. Žmonės nori planuoti savo pramogas ir keliones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *