Baldai virtuveiInterjero kūrybos darbai neretai pradedami nuo virtuvės įrengimo. Minėtoji zona yra ne tik viena dažniausiai lankomų erdvių namuose, bet ir esminis stiliaus akcentas, neretai lemiantis viso būsto nuotaiką ir atmosferą. Virtuvės baldų salonas Vilniuje pastebi, kad nyksta aiškiai apibrėžtos ribos, nusakančios, kaip turi atrodyti virtuvė – vis daugiau pirkėjų ieško unikalių sprendimų ir individualios konstrukcijos baldų, padedančių kurti savitą stilių ir išraiškingą virtuvės interjerą. Tiesa, negalima paneigti ir mados sprendimų – naujausi dizainerių darbai turi lemiamos įtakos pirkėjų apsisprendimui, baldų ir apdailos medžiagų pasirinkimui.

Gaivios spalvos keičiamos tamsiais atspalviais

Šiais metais didžiausias dėmesys rodomas gaivioms virtuvės spalvoms – dominuoja pilkšvai melsvi, dramblio kaulo tonai. Nepamirškite, kad kuriant interjerą labai svarbu išlaikyti kontrastą, t. y. virtuvės baldai neturėtų būti tų pačių spalvų kaip grindys, lubos ir sienos. Baldų spalvų paletė gana plati – nuo šviesiai pilkos iki juodos. Manoma, kad į madą turėtų ateiti kiek tamsesni virtuvės dekoro sprendimai, kurie derės su ryškiais, tačiau neerzinančiais akcentais, pvz., ryškiaspalve vaza ar paveikslu.

Virtuvės baldai vertinami pagal kokybę

Virtuvės baldų gamyboje itin daug dėmesio skiriama kokybei. Suprantama, kad investicijos, skirtos ilgaamžėms medžiagoms, atsipirks. Be to, funkcionalūs ir praktiški baldai suteiks daugiau patogumo ir komforto. Nereikėtų pamiršti ir to, kad virtuvė yra nuolatos veikiama drėgmės ir temperatūros skirtumų, todėl reikėtų rinktis medžiagas, kurios atitiktų minėtąsias darbo sąlygas. Jau kuris laikas didžiausias dėmesys rodomas individualios konstrukcijos virtuvės baldams, kurie padeda efektyviai išnaudoti gyvenamąjį plotą (tai itin aktualu tuomet, jei virtuvė nėra didelė ir erdvi). Be to, baldininkų sukurti baldai leidžia realizuoti pageidaujamą interjero viziją, išryškinti unikalius stilistinius sprendimus. Baldų salonas Vilniuje pastebi, kad pastaraisiais metais vis daugiau dėmesio skiriama medžiaginiams sprendimams, pvz., virtuvės kėdės dengiamos tekstile, kurios raštai ir spalvos gali skirtis individualiu atveju.

Į madą grįžta aksesuarai ir malonios smulkmenos

Dizaineriai teigia, kad šie metai išskirtiniai tuo, kad į madą sugrįžo įvairūs mieli niekučiai. Nors minimalizmas išlieka vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų, virtuvės jaukumui sukurti vis dažniau naudojami įvairūs aksesuarai, pagyvinantys gyvenamąją patalpą ar turintys asmenišką reikšmę. Itin madingas sprendimas – virtuvę papuošti nedideliu veidrodžiu, kuris suteikia daugiau elegancijos ir estetikos. Be to, šis sprendimas puikiai tinka mažesnės kvadratūros virtuvei, nes sukuria optinę erdvės iliuziją.

One thought on “Virtuvės baldų salonas Vilniuje kalba apie šių metų tendencijas

  • spalio 24, 2018 @ 13:04
    Nuolatinis saitas

    Renkantis virtuvės baldus reikia atsižvelgti ne tik į tendencijas ar stilių, bet ir į patogumą ir funkcionalumą! Virtuvė neturi būti apstatyta perdideliu kiekiu baldų, reikia atsižvelgti ir į erdvę.
    http://www.leojar.lt/89-virtuves-baldai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *