Credit24Vienišoms mamoms, auginančioms vaikus ir neturinčios pagalbos iš vaikų tėvo, visada sunkiau sudurti galą su galu. Laimei, kreditai pirkinių finansavimui gali pagelbėti bent jau tokiose reikšmingose situacijose kaip rugsėjo 1 oji ar vaikų ligos. Juk reikia visko: ir aprengti, ir pamaitinti, ir kuprinę pilną gėrybių ant pečių užkabinti. Paskola padeda reikiamu laiku, o paskui reikia stengtis ją grąžinti. Kaip tą padaryti? Štai keletas patarimų mamoms, besirūpinančioms vaikais ir dėl to pasiskolinusioms pinigų.

 • Taupiai, bet pasirūpinkite savimi

Visų pirma, credit24.lt ar panašios vietos yra tai, kur galite gauti reikiamą pinigų sumą. Jūs gausite priminimus, kada artėja pagal grafiką sumos įmokos diena. Tai jus vers taupyti. Vaiką mylite labiausiai, todėl jam visada atiduosite geriausią dalią. Tačiau tai gali tapti kartais klaida, kada rūpinsitės tik vaiku, o save pamiršite. Juk ne veltui stiuardesės, rodydamos lėktuvo katastrofos instruktažą, primygtinai liepia pirmiausia tėvams patiems užsidėti deguonies kaukes, tik tada uždėti jas vaikams. Nes vaikais tikrai negalėsite pasirūpinti, jeigu nepasirūpinsite savimi. Tad nors ir taupysite, bet rūpinkitės savimi: nenualinkite organizmo, leiskite sau kartais pramogų (o ne visada pramogas suteikite tik vaikams). Valgykite sveiką maistą, pajudėkite, turėkite ir malonios veiklos.

 • Raskite papildomą darbą iš namų

Motinoms, kurioms prireikia papildomų pajamų, galima susirasti darbo. Tačiau auginant vaiką vienai, jau ir taip vaikui tenka mažiau tėvų dėmesio, nes šeimoje nėra tėvo. Tad vaikas nebus laimingas, jeigu ir visą savo laisvalaikį praleisite kažkur darbe. Tad pabandykite susirasti darbo, kurį galėtumėte daryti iš namų. Tai gali būti nuotoliniai darbai internetu, o gal rankdarbių gamyba ir pardavinėjimas. Tuomet matysite savo vaiką, o pajamos didės. Bus paprasčiau grąžinti paskolą.

 • Paaiškinkite vaikui, kad einate į taupymo programą žaidimo forma

Gali būti, kad vaikas nesuvoks taupymo programos svarbos ir nuolat prašys kažką pirkti. Tad žaidimo forma pasiūlykite ir jam taupymo programą, galite nupirkti kiaulę taupyklę, ar atsidėkoti už taupumą.

 • Pasinaudokite „Maisto banko“ ar kita galima parama

Jeigu reikia, nesigėdykite pasinaudoti socialine parama, nes jos sąskaita sutaupysite ir lengviau grąžinsite paskolą.

 • Kalbėkite su savo bosais darbe dėl atlyginimo pakėlimo

Jei jaučiate, kad už savo darbą gaunate per mažai, reikalaukite didesnio atlyginimo.

 • Prašykite giminių paramos.

Kai bus sunku, nepamirškite, kad turite ir giminių, kurie gali padėti: duoti išaugtų vaikų rūbų, bulvių maišą ar ką nors kito.

One thought on “Patarimai vienišoms mamoms, kaip greičiau grąžinti paskolą

 • rugpjūčio 21, 2018 @ 13:07
  Nuolatinis saitas

  Skolos gali labai neigiamai mus veikti, dažnai neįvertinam savo galimybių… Buvau seniau pasiskolinus nemažą pinigų sumą, viskas buvo gerai, tačiau praradau darbą ir skola ėmė labai slėgti… Reikėjo save kažkaip susiimti, pradėjau medituoti, kabintis į gyvenimą, susiradau darbą ir viskas po truputį išsisprendė. Reikia tik vilties neprarasti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *