Jūsų namų remonto darbai jau beveik baigti ir Jūs tarsi jau galvojate apie atsipalaidavimą ir gyvenimą atnaujintame bute ar name kaip visai atsitiktinai Jus aplanko maloni, bet kartu ir nepaprasta mintis: o kas dėl baldų? Bet koks atsinaujinimas, tame tarpe ir interjero, siejamas su geromis emocijomis, juk su kažkuom nauju prasideda ir kitoks gyvenimas. Sakoma, kad „laikas nuo laiko verta pakeisti aplinką“. Šis posakis puikiausiai tinka ir diskusijai apie interjerą bei naujus baldus. Šiame straipsnyje mes pabandysime išsiaiškinti kokie baldai naujame interjere yra būtiniasi ir tuo pačiu šiuo metu populiariausi. Pakalbėkime apie nestandartinius korpusinius svetainės baldus. Kodėl jie taip išpopuliarėjo? Kodėl nuo jų ir vertėtų pradėti?

Nestandartiniai

Jeigu kalba eina apie būstą, kuriame Jūs gyvenate jau daug metų, vargu ar jis bus/yra atnaujinamas visas vienu kartu. Greičiausiai yra remontuojami atskiri kambariai, po vieną. Ryšium su tuom ir baldai perkami bei ieškomi palaipsniui. Tačiau sutikite, viskame yra savi prioritetai.

Svetainė – toks kambarys, vieta namuose nuo kurios paprastai ir prasideda sumanymas remontui. Atitinkamai svetainės baldai, sekcija ar komoda bus Jūsų pirminis punktas galvojant apie baldų paieškas. Savaime suprantama reikia tai daryti kai jau užbaigtas kambario remontas ir gyvai galima pamatyti kaip atrodo svetainė, kokie svetainės baldai čia tiks. Tapetai, grindys ar naujos užuolaidos gali vienaip atrodyti mažame paveikslėlyje parduotuvėje ir sudaryti visai kitokį efektą pilnai užbaigtame kambaryje.

Svetainės baldus protingiausiai būtų rinktis tik pamačius bendrą svetainės vaizdą po atnaujinimo. Baldai privalo ne tik derėti su interjero aplinka, bet ir (kas nemažiau svarbu) atitikti Jūsų gyvenimo būdą. Galbūt Jūs gyvenate vienas ar kaip tik turite didelę šeimą. Gyvenate ramų gyvenimą ar mėgstate didelius vakarėlius? Kiek žmonių nuolat laisvalaikiu būna svetainėje? Į šiuos klausimus reiktų atsakyti ir atitinkamai rinktis svetainės baldų stilių, dydį ir praktinę pusę.

Apsvarsčius kiekvieną iš išvardytų detalių dažnai tampa aišku, kad svetainės baldai pagal užsakymą, tai yra nestandartiniai baldai pagal Jums reikiamus matmenis bus geriausias Jūsų pasirinkimas. Jums nereikės derintis prie jau siūlomų spalvų ar moduliacijų, viską padiktuosite Jūs patys.

Nestandartinių baldų meistrai dažniausai žino kokie reikalavimai keliami šiuolaikiškai svetainei žmonių judėjimo joje ir daiktų sutalpinimo prasme. Verta išgirsti naudingus patarimus (kurie pačiam kartais net neateina į galvą), bet ir svarbu nepamiršti baldų meistrui papasakoti tikslius savo lūkesčius ir poreikius.

Svarbiausia! Geri korpusiniai svetainės baldai pagal užsakymą privalo būti ne tik praktiški ir talpūs, bet ir neužimti daug vietos. Tiksliau pasakius protingai suprojektuota sekcija ar sienelė privalo padėti sutaupyti Jums erdvę. Tas ypatingai svarbu kai kalbame apie šiuolaikinius nedidelius būtus.

Raktažodžiai:            

One thought on “Nestandartinių svetainės baldų pranašumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *