Mūsų dienomis vis dar galima išgirsti, kad limuzinų nuoma yra pakankamai brangi paslauga, tačiau tuo pačiu galime teigti, kad nuomos kainos yra pakankamai konkurencingos ir tinkamos įvairaus biudžeto klientams. Kaina pirmiausia priklauso nuo pasirinkto limuzino modelio. Pasirinkimui siulomi nuo klasikinių „Lincoln“, ,,Chrysler“ automobilių iki labai parabangių „Hummer“, „Infinity“, „Cadillac“. Taigi kiekvienas klientas gali pasirinkti tai, kas reikalinga būtent jam. Taip pat paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto važinėjimuisi laiko, atstumo bei papildomų paslaugų kaip automobilio puošimas, baro paslaugų, talpinamų žmonių skaičiaus. Geriausią pasiulymą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir galimybes, jums pateiks pasirinktos limuzinų nuomos paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai.

LimuzinaiDažniausiai visi asmenys, pasirenkantys limuzino nuomos paslaugą, nori keliauti su šiuolaikišku, moderniu, pagal gamybos metus naujesniu limuzinu. Šventės akimirkos visuomet būna įamžintos nuotraukose, todėl po kurio laiko atsivertus nuotraukų albumą, norisi džaugtis tik teigiamomis emocijomis ir puikiais prisiminimais.

Limuzinų nuomos paslaugos yra teikiamos ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet ir mažesniuose, nes vykdo tokias paslaugas kaip atvykimas į jums patogią šventės vietą. Nebijokite, jeigu limuzino jums reikės karštą vasaros dieną, nes tokiose transporto priemonėse yra puikiai veikianti kondicionavimo sistema, kuri leis atsivėsinti ir nesukelti diskomforto limuzine esantiems žmonėms.

Limuzinų nuoma yra populiari paslauga taip pat dėl to, jog sukuria prabangos jausmą. Juk visuomet norėjote pasijusti lyg populiarus aktorius ar pasaulinio garso dainininkas! Sukurdama klasišką ir modernų įspūdį, limuzinų nuomos paslauga nepaliks abejingų.

Dera paminėti, jog limuzinų nuomos paslaugos yra pigesnės įprastomis darbo dienomis, o ne savaitgaliais, todėl jei jūsų įmonės darbuotojai ar bet kokia kita kompanija gali turėti laisvadienį ir nedirbti – puiki galimybė sutaupyti važinėjant limuzinu nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nekintančiomis kainomis.

Daugiau informacijos apie limuzinų nuomą – www.toplimo.lt

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *