Pirmas dalykas, su kuriuos susidursite, kai kursite interneto svetainę, bus svetainės medžio sukūrimas. Galbūt London graphic design specialistai jums galės pasiūlyti pačius gražiausius ir įdomiausius vizualinius sprendimus, su kuriais jūs puikiai atliksite visus darbus, viskas bus labai gražu. Tačiau, deja, svetainės medžio konstrukciją turėsite nuspręsti patys. Grafikos dizaineris vėliau jums patars dėl vizualumo, o turinio loginis suskirstymas turės būti jūsų kompetencijoje, arba žmogaus, kuris rašys tekstus.

Loginis turinio išdėstymas

Svetainės struktūraŠis reikalas jau seniai turi nusistovėjusį standartą. Galima kažkiek jį apeiti ir kažką pakeisti, tačiau pagalvokite pirmiausiai apie klientą. Tas, kas ateis į jūsų svetainę, naudosis tais įgūdžiais, kuriuos turi jau seniai. Pavyzdžiui, ieškos skilties su kontaktais, nes norės žinoti jūsų adresą ar darbo laiką. O gal ieškos skilties apie kainas, nes tai jam svarbu. Gal norės kažką kita rasti, ką randa kitose tokios kategorijos svetainėse. Nereikia per daug iššokti virš bambos ir bandyti išsisukti nuo stereotipo. Tai nėra blogai, tai yra tam tikra tvarka – kaip ir atėjus į parduotuvę žinant, kad pienas bus šaldytuve prie kitų pieno produktų, o ne parduotuvė stulbins savo originaliai, tačiau nepatogiai išdėstytu asortimentu.

Vizualiniai sprendimai

Jeigu atlikote pirmąją užduotį, turbūt jau dairotės, kas gi bus tas jūsų web designer in London ? Žinoma, kad toks tikrai bus, ir jis jums nudirbs nemažai darbo, ir jis bus itin svarbus, nes žmonės matys vaizdą, o vaizdas labai įsirėžia į pasąmonę.

Tad tikriausiai geras dizaineris galės jums ir pasiūlyti nemažai variantų, kaip galėtų ta jūsų loginė informacija išsidėstyti tinklapyje. Pavyzdžiui, gal tai bus meniu juosta, kuri horizontaliai eis virš visko viršuje puslapio. O gal tai bus šone esantis meniu. Galbūt svetainės medis neturės tokios aiškios pastebimos konstrukcijos, tačiau turinys bus vis tiek logiškai išdėstytas. Tarkime, tai gal bus svetainė, kuri net neturės iššokančių langų. Bus vien tik ilgas vientisas langas, kuriame viskas sudėta ir sukrauta. Ir kaip tik čia ir rasite tai, ko ieškote, tai yra, matysite, kad visa informacija išsidėsto viena po kitos stulpeliu. O gal tai bus naudojama kokia nors įmantri flash animacija, su kuria tikrai galėsite daug išraiškingų dalykų pasiekti. Svarbu galvoti ir apie tai, kad svetainės medis logiškai, patogiai išsidėstytų, ir apie tai, kad jis būtų vizualiai patrauklus. Klaida yra ta, kai visokie pagražinimai užgožia esmę, be reikalo apkrauna puslapį. Turite ieškoti to paprastumo ir prasmės bei grožio lydinio, kompromiso.

Raktažodžiai:

One thought on “Kuriame svetainę: svetainės medis

  • kovo 22, 2019 @ 08:12
    Nuolatinis saitas

    Nebūtinai viską reikia spręsti patiems. Pasitarus su grafikos dizaineriu nuspręsite dizainą, o jei nenusimanote pačiame svetainių kūrime, pasikvieskite į pagalbą profesionalus. Geriau šiek tiek išleisti pinigų, bet žinoti, kad svetainė be trūkumų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *