Jeigu renkatės naujas duris kokiam nors pastatui, tikrai pastebite, kad yra specialios labai didelės security door. Kam jos skirtos ir su kuo jos valgomos? Pasirodo, visada atsiranda žmonių, turinčių specialių poreikių, privalančių labiau apsisaugoti. Tie žmonės turi įsidėti tokias storesnes duris ir jomis džiaugtis. Štai keletas pavyzdžių, kur puikiai tinka šios durys, atsakymas, how to build a panic room ir patarimai, kur geriau nedėti saugiausių seifo durų.

Kur tinka seifo durys

Saugios seifo tipo durysLabai dažnai seifo durys iš karto padiktuoja ir tam tikrą interjero supratimo toną. Durys neatrodo gerai ten, kur akivaizdžiai reikia kažko lengvo ir paprasto, jos nebūna tokios jau elegantiškos. Tačiau yra vietų, kur ir nereikia to lengvo elegantiško interjero ar eksterjero, namo fasadas puikiai atrodo ir su seifo durimis. Kitas aspektas – kai nereikia atsižvelgti, ar gražiai atrodys, o svarbiausia būna tik saugumas. Taip nutinka ir su seifo durimis. Jeigu norite saugių patalpų, jeigu norite, kad būtų maksimaliai užtikrinamas saugumas, tada jums be abejo tiks tos seifo durys. Pavyzdžiui, tai gali būti kokios nors įstaigos. Dažnai pastatus saugo signalizacijos, tačiau tokia ta tiesa, kad klastingi vagys geba padaryti taip, kad ir signalizacijos jų nesučiuptų. Pavyzdžiui, su specialiais optiniais prietaisais jie mato, kur eina signalizacijos šviesos spindulys, ir jį peržengia, o tada gali pasiimti, ką tik nori. Taigi, jeigu pastatą, kurį norima apsaugoti, dar sups ir tikrai patikimos seifo durys, tada bus galima tikėtis geresnio rezultato, bus galima tikėtis, kad tai, ką saugote, ir išliks pilnai apsaugota.

Tai gali būti ir visokios įstaigos, kur yra kasnakt paliekama įvairus turtas. Tai gali būti ir privatūs namai su prabangesniu vidumi. Dažnai žmonės tokias super saugias duris įstato į namus tiesiog tuose rajonuose, kur yra kažkoks didesnis nusikalstamumas, kur dažniau vyksta vagystės. Gal niekada realiai ir nereikia tų durų panaudoti, nes niekas per jas nesilaužia, tačiau neretai paprasčiausiai žmonėms prireikia psichologinio komforto, kurį jiems suteikia mintis, kad šie padarė viską, ką tik galėjo padaryti geriausiai.

Kur netinka seifo durys

Aišku, persistengti irgi nereikia. Jeigu gyvenate kukliai, labai saugiame rajone, jeigu namie visada yra žmonių, o jūs – nesate nusikaltėlių persekiojamas bandos vadas, tai kam jums tos durys? Juo labiau, jeigu dar puoselėjate tam tikrą fasado stilių, tuomet duris pagal jį atitaikykite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *