Šiandien tik labai nedidelė dalis žmonių gali įsivaizduoti savo gyvenimą be kompiuterio. Na, o be ko neįsivaizduojamas kompiuteris? Savaime suprantama, vienas svarbiausių jo priedų yra klaviatūra. Kuo svarbi kompiuterio klaviatūra? Atsakymas labai paprastas – be kompiuterio klaviatūros nebūtų įmanoma įvesti reikia duomenų, taigi, be šio priedo nebūtų įmanoma atlikti daugelio įprastų darbų.

Kompiuterio klaviatūraNegalima nepaminėti ir tų atvejų, kuomet yra reikalingas nešiojamų kompiuterių klaviatūrų keitimas. Paprastai nešiojamų kompiuterių klaviatūrų keitimas yra reikalingas tik išimtinais atvejais – tuomet, kai yra labai rimtas nešiojamo kompiuterio klaviatūros gedimas arba nustatomi kitokie pažeidimai, kuomet kompiuterio klaviatūra yra apipilama kokiu nors skysčiu, stipriai sutrenkiama ir pan.

Dėmesį verta atkreipti į tai, jog pagrindinės priežastys, dėl kurių yra reikalingas nešiojamų kompiuterių klaviatūrų keitimas, kyla iš neatsakingumo arba netinkamos kompiuterio klaviatūros priežiūros. Pasirodo, jog tik labai maža dalis nešiojamus kompiuterius turinčių žmonių tinkamai prižiūri ir valo klaviatūras, tuo tarp didžioji dalis – mano, jog kompiuterio klaviatūrą pakanka nuvalyti specialiomis servetėlėmis. Iš tiesų, kompiuterio klaviatūros priežiūra yra kur kas sudėtingesnė: reguliariai turi būti pašalinamos visos dulkės bei nešvarumai, kurie susikaupę joje. Būtent besikaupiantys nešvarumai ilgainiui gali sukelti gedimus. Ne ką mažiau svarbūs yra ir tie atvejai, kuomet dėl neatsargumo kompiuterio klaviatūra yra apipilama skysčiais ar sutrenkiama. Pakanka, kad kompiuteris nukristų iš nedidelio aukščio ar ant jo būtų išlieta stiklinė sulčių ar puodelis ar puodelis, ir klaviatūra nebeveikia taip, jog būtų galima atlikti pačius svarbiausius darbus. Taigi, ne veltui specialistai yra linkę kalbėti apie, jog jei didžioji dalis nešiojamų kompiuterių savininkų būtų bent šiek tiek atidesni, nešiojamų kompiuterių klaviatūrų keitimas būtų kur kas retesnė procedūra.

Na, o kiek kainuoja nešiojamų kompiuterių klaviatūrų keitimas, negalima tiksliai atsakyti, kadangi tai priklauso nuo daugelio įvairių veiksnių: kompiuterio bei klaviatūros modelio, priežasties, dėl kurios reikia keisti klaviatūrą (ar klaviatūra turi būti keičiama dėl mechaninio pažeidimo, ar dėl gedimo). Tokią informaciją gali pateikti tik specialistas, po kompiuterio apžiūros.

One thought on “Kompiuterio klaviatūra – vienas svarbiausių priedų

  • lapkričio 30, 2018 @ 16:44
    Nuolatinis saitas

    Mano darbas ir visas laisvalaikis yra prie kompiuterio, todėl savuoju stengiuosi labai rūpintis. Net interneto kabelius rinkausi itin atidžiai, o klaviatūrą valau kiekvieną savaitę. Vertinu daiktus kuriuos turiu todėl jais stengiuosi rūpintis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *