Subtilus makiažas visuomet teikia pasitikėjimo. Kalbant apie jį negalima susitelkti tik ties viena dekoratyvinės kosmetikos priemone, nes tik jų visuma gali sukurti grožį, tačiau visuomet galima išskirti pagrindinius veido bruožus, kuriuos pabrėžus galima kardinaliai pakeisti išvaizdą. Vienas iš jų – lūpos, tad tinkamai parinkti lūpų dažai kasdienai daro stebuklus.

Prieš kalbant apie dekoratyvinės kosmetikos priemones būtina paminėti kai kuriuos svarbius faktus. Tam, kad lūpdažis tolygiai padengtų lūpas ar tam, kad jos visuomet atrodytų nepriekaištingai reikia jomis rūpintis kasdien. Nepamirškite, kad net ir brangiausias lūpdažis negalės paslėpti šerpetojančių lūpų. Taigi, jos visų pirma turi būti sveikos. Tam svarbi ne tik subalansuota mityba, bet ir kasdienis drėkinimas. Šiuo metu įvairių priemonių skirtų drėkinimui yra tikrai labai daug, todėl išsirinkti nebus sudėtinga.

Lūpų dažaiAr žinote, kas yra idealūs lūpų dažai? Visų pirma, jie turi lengvai ir tolygiai dengti lūpų odą. Taip pat svarbu ir tai, kad spalva ilgai išliktų nepakitusi. Antra, lūpdažis turi atlikti apsaugos funkciją t.y. saugoti lūpas tiek žiemą, tiek ir vasarą nuo UV spindulių, žvarbaus vėjo, šalčio ir t.t. Kartais moterys išsirenka prastos kokybės dekoratyvinės kosmetikos priemones ir tuomet susiduriama su jų trūkumais. Vienas iš dažniausių, kuomet lūpų kampučiuose susidaro gumulėliai iš dažų. To neturi būti, todėl verčiau nepagailėkite pinigų ir įsigykite tikrai kokybišką lūpdažį. Atkreipkite dėmesį ne tik į kainą, bet ir į gamintoją, sudėtį, ir galiojimo datą.

Tam, kad lūpų dažai kasdienai idealiai tiktų jums reikia žinoti ir apie spalvų tinkamumą. Kas tinka vienai, kitai gali visiškai netikti. Dėl šios priežasties visuomet reikėtų paisyti rekomendacijų. Klasika tapę raudoni lūpų dažai tinka visiems odos tipams, tačiau ir čia reikia atidžiai peržiūrėti visą spalvų paletę, nes raudona turi daug atspalvių. Visažistai teigia, kad kiekvienas gamintojas savo spalvų paletėje tikrai turi klasikinę raudoną. Taigi, jei nežinote, kuri spalva tinkama ieškokite būtent šios spalvos. Visuomet geriausia išbandyti lūpdažio spalvą ir įsitikinti, kad jis tikrai tinka. Pabandykite kelias spalvas ar atspalvius ir tikrai rasite.

Visi veido bruožai su tinkamai atliktu makiažu atrodys nepriekaištingai. Vis dėl to visuomet galima paminėti svarbiausius bruožus, kurie turi būti išryškinti. Vienas iš jų – lūpos. Į jas visuomet atkreipsime dėmesį, todėl lūpų dažai kasdienai yra būtina dekoratyvinės kosmetikos priemonė kiekvienos moters rankinėje.

Raktažodžiai:

One thought on “Kokie lūpų dažai yra tinkami kasdienai?

  • lapkričio 30, 2018 @ 18:00
    Nuolatinis saitas

    Na aš manau, kad raudonas lūpdažis yra toks, su kuriuo gali atrodyti super fatališka- gali nešioti ir dienos metu, gali ir eiti juo pasidažius ir į aukščiausio lygio restoraną.
    https://www.daugirdas.lt/restoranas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *