Vilnius – nuolatos augantis Lietuvos miestas, kuriame aktyviai vyksta statybos darbai. Naujieji butai Vilniuje nepraranda savo populiarumo, o NT projektai siūlo vis modernesnius, patogesnius ir komfortiškesnius sprendimus pirkėjams. Kalbant apie nekilnojamojo turto sektorių, nereikėtų pamiršti ir senesnės statybos daugiabučių. Vis dėlto, praktika rodo, kad pastarieji nėra tokie paklausūs, kaip norėtųsi jų pardavėjams. Kas lemia naujos statybos daugiabučių populiarumą ir kodėl verta investuoti į naują butą?

Gyvenamasis būstas yra ilgalaikė investicija, reikalaujanti apgalvoto sprendimo. Tyrimai rodo, kad namus keičiame vos 1–2 kartus per gyvenimą, todėl rinkdamiesi butą, neturėtume skubėti. Priešingai, – būtina racionaliai įvertinti šio sprendimo privalumus ir trūkumus. Kalbant apie pirkimo tendencijas, paprastai išskiriami 3 svarbiausi pasirinkimo aspektai: būsto kaina, kokybė ir gyvenamoji aplinka.

Kodėl verta investuoti į naujos statybos būstą?

Butai VilniujeBūsto kaina yra glaudžiai susijusi su investicine nekilnojamojo turto verte. Žinoma, kad senos statybos būstas kainuos mažiau. Tai itin aktualu žmonėms, neturintiems santaupų ar nenorintiems prašyti didesnės banko paskolos. Deja, su mažesne kaina ateina ir tam tikri trūkumai. Vienas svarbiausių – būsto kaina (ir populiarumas) laikui bėgant dar labiau krenta, todėl gali kilti gana daug sunkumų, jei nuspręsite būstą parduoti. Tuo tarpu naujos statybos butas yra naudinga investicija į ateitį, ypač tuomet, jei planuojate būstą nuomoti ar greitu metu parduoti.

Kalbant apie būsto kainą ir investicinę vertę, būtina kalbėti ir apie jo kokybę. Pvz., išskirtinio gyventojų dėmesio sulaukiantis AmberCity projektas Vilniuje siūlo įsigyti būstą patvariuose, ilgaamžiuose, aukštos kokybės daugiabučiuose ir persikelti į racionaliai išplanuotą, šiltą ir šviesų butą. Reguliuojama „Danfoss“ šilumos kontrolės sistema prisitaiko prie individualių komforto reikalavimų ir užtikrina mažesnes šildymo sąnaudas. Visuose butuose įmontuoti A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu, suteikiantys butams dar daugiau šviesos ir šilumos.

Renkantis būstą labai svarbu atsižvelgti ir į gyvenimo komfortą bei aplinką, kurioje leisite laiką. Vienas svarbiausių naujos statybos privalumų yra tvarkinga, graži ir maloni atmosfera, pvz., minėtasis AmberCity projektas siūlo patogią ir jaukią daugiabučių aplinką su uždaru vidiniu kiemu, kuriame įrengti lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelės, poilsio erdvės. Visa teritorija stebima šiuolaikinėmis vaizdo kameromis, projekte įrengtos patogios automobilių stovėjimo aikštelės. Funkcionaliai išplanuoti butai ir patogus susisiekimas su miestu atitinka tiek jaunų šeimų, tiek vyresnių pirkėjų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *