Gana dažnai teigiama, kad kelionės lėktuvu kelia pernelyg daug streso, taigi, kartais ieškoma ir kitokių keliavimo būdų, kurie padėtų to išvengti. Šiandien vis populiaresni tampa keltai, kuriais galima keliauti į užsienio šalis. Nors kartais dvejojama, ar toks keliavimo būdas yra pats geriausias, tačiau tai turi iš tiesų nemažai privalumų. Taigi, kodėl verta rinktis tokį kelionės būdą?

keltaiTai gali būti pats praktiškiausias pasirinkimas, nes galite keliauti, pasiimdami ir savo lengvąjį automobilį. Tai iš tiesų labai patogu, kadangi nuvykus į užsienio šalis, jums nereikia rūpintis dėl transporto, kuriuo galėtumėte nukeliauti į vieną ar kitą vietą. Kai kuriose šalyse transporto priemonių nuoma yra tikrai nepigi, taigi, tokiu būdu galite sutaupyti tikrai nemažai pinigų.

galima rasti tokių kelionių keltu bilietų, kurių kaina bus iš tiesų palanki, taigi, tikrai neteks rūpintis, kad tam išleisite pernelyg daug pinigų. Tai pat svarbu ir tai, kad keltai į tam tikras užsienio šalis kursuoja 6 ar net 7 dienas per savaitę, taigi, tikrai galėsite pasirinkti pačią tinkamiausią kelionės datą. Tai iš tiesų labai palanku, nes visai nesvarbu, kurią dieną norėsite išvykti, tikėtina, kad rasite patį tinkamiausią sprendimą.

Bagažo svoris jums nebebus aktualus, jei keliausite keltu. Jo svoris nėra ribojamas, taigi, galėsite pasiimti visus savo daiktus, kokių jums gali prireikti kelionės metu. Nesvarbu, kiek svers jūsų bagažas – 10, 15, ar 20 kilogramų, jums nereikės rūpintis dėl viršsvorio, nes bagažas nebus sveriamas.

Jei svarstote, kur palikti savo šunį, kai išvyksite atostogų, galite dėl to nesirūpinti – augintinį galėsite pasiimti su savimi, jei bus išpildytos tam tikros sąlygos. Visą informaciją, keliaujantiems su augintiniais, galite rasti keltų bendrovių internetiniuose puslapiuose, tačiau svarbu žinoti, kad apie kelionę su augintiniu reikėtų informuoti dar iš anksto.

Taigi, kelionės keltu yra iš tiesų labai palankios, ir, nors jos trunka ilgiau nei skrydis lėktuvu, tai kompensuoja kiti kelionių keltu privalumai, leidžiantys jums kelionės metu patirti kuo mažiau streso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *