Teisingas trinkeliu klojimas užtikrina ne tik puikų galutinį rezultatą, kai gaunama graži danga, bet ir tos dangos ilgaamžiškumą. Norint džiaugtis tokiais rezultatais nepakanka įsigyti kokybiškų ar brangių trinkelių. Kur kas svarbesnis yra tinkamų meistrų pasirinkimas ir tinkamo pagrindo paruošimas.

Pilkos trinkelės kiemeŠiuo metu trinkelių klojimo meistrų yra labai daug, tačiau, kai reikia rinktis tai nebeatrodo tokia paprasta užduotimi. Ieškoti meistrų galima tiek per pažįstamus, tiek ir internetu. Dabar įvairiose interneto svetainėse meistrai gali pasiskelbti, kad siūlo savo paslaugas, o jums tereikia surasti patikimus meistrus. Labai gerai, jei yra pateikiamos ne tik paslaugų kainos, bet ir darbų nuotraukos. Klientai taip gali peržiūrėti darbus ir suprasti ar jiems patinka tai, ką mato. Jei darbų pavyzdžių nėra, tai galima prašyti, kad atsiųstų pavyzdžius ar susitikus paprašyti, kad parodytų. Taip pat labai gerai, jei toje interneto svetainėje yra pateiktos ir kitų klientų atsiliepimai ar rekomendacijos. Tokiu būdu galėsite sužinoti ar tai patikimi meistrai. Kaip suprasti, kurie meistrai yra geri? Renkantis trinkelių klojimo meistrus labai svarbu, kad jie laiku atliktų darbus. Kartais nutinka tokių situacijų, kai meistras pasako kada ateis atlikti darbų, tačiau nepasirodo. Ne mažai atvejų, kai darbai pradedami, tačiau neužbaigiami ar padaroma daug klaidų klojant trinkeles. Jūsų užduotis – rasti patikimus meistrus, kurie laiku ir tinkamai atliks darbus.

Klojant trinkeles labai svarbu, kad būtų tinkamai įvertintas dirvožemis. Tik tuomet galima tinkamai parinkti medžiagas, kurias reiks naudoti trinkelių klojimui. Be to, reikia ne tik tinkamai parinkti medžiagas, bet ir jų kiekius. Jie nustatomi priklausomai nuo dirvožemio savybių. Tik tinkamai atliktas trinkeliu klojimas gali garantuoti gerus galutinius rezultatus.

Kartais galvojama, kad kloti trinkeles gali bet kas, todėl nusprendžiama tai atlikti patiems. Deja, bet daugelis tokių bandymų baigiasi tuo, kad vėliau reikia trinkeles nuimti ir samdyti profesionalus. Tokiu atveju sugaištama daug laiko, išleidžiama daug pinigų ir dar tenka ilgai laukti galutinio rezultato. Jei nuspręsite patys kloti trinkeles, tai turėsite labai daug laiko praleisti tam, kad bent teoriškai sužinoti kaip jas kloti. Taip pat patys turėsite nustatyti, koks pas jus dirvožemis ir, kokių medžiagų jums reiks. Vis dėl to, geriausia šiuos darbus patikėti profesionaliems trinkelių klojėjams. Tokiu būdu sutaupysite daug laiko ir jėgų. Tik tinkamai išklotos trinkelės nepakeis išvaizdos daugelį metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *