DžiovyklėsNors tai ir retesnė paslauga, tačiau džiovyklių remontas Vilniuje yra būdingas šeimose, kurios mėgsta įvairią buitinę techniką. Tad ką daryti, jeigu sugedo džiovyklė?

Pirmiausia – ieškoti, kas sutaisytų

Ieškokite patyrusių meistrų, kurie užsiima džiovyklių remontu. Rezervuokite juos iškart, nes gali būti užsiėmę. Tad būtinai stenkitės visa tai padaryti laiku. Jokiu būdu netaisysite patys, nes tik dar labiau sugadinsite. Ir negalvokite, kad pasveiks savaime, nes gali dar labiau sugesti ir net sugadinti jūsų rūbus, jeigu to dar nepadarė iki šiol. Klausimas yra, kaip išgyventi tas dienas, kuomet negalėsite džiovinti drabužių džiovyklėje, nes ši bus taisoma.

Naudoti stiprią centrifugą skalbimo mašinoje

Pirmasis patarimas būtų – centrifūga ir ne kas kito. Tai irgi puikus būdas džiovinti drabužius, nes visos skalbimo mašinos turi šią funkciją. Svarbu nustatyti tokias apsukas, kokios nepažeistų jūsų audinių. Apie tai informaciją rasite drabužių etiketėse, kuriomis būtinai reikia vadovautis. Gal kartais norisi jas nukirpti, nes persimato ar tiesiog dirgina odą, tačiau jeigu taip darote, prieš tai perskaitykite ir įsidėmėkite. O dar geriau – tos etiketės tarsi kokios svarbios instrukcijos, neišmeskite. Ten bus informacija ir apie skalbimo temperatūrą ir apie kitus dalykus.

Džiovinti ant radiatorių

Paprastas senas gera kojinių ant radiatoriaus vaizdelis gali tapti realybe šildymo sezono metu, jeigu sugenda jūsų džiovyklė. Gal baiminsitės, kad tai sumažins šilumą namuose, tačiau tai iš dalies bus ir gerai, kadangi tai drėkins orą. O oro drėkinimas yra tikrai reikalingas. Taip pat jis reikalingas ypač žiemos metu, kada labai daug kaitinama. Kiti specialiai perka oro drėkintuvus, tačiau galima tiesiog drėkinti buitiniu būdu, padžiaunant drėgnus rūbus ant radiatorių. Patarimas: džiaukite išvirkščius, kad netyčia ant geros pusės neliktų kokių radiatoriaus nešvarumų. Apskritai prieš džiaustant, apvalykite radiatorius. Jeigu radiatoriai yra labai nelygių reljefų, tokių rūbų, kurie labai glamžosi ir reikalauja daug lyginimo, ten nedžiaukite, nes jie liks su formomis.

Džiovinti fenu

Kai kuriuos rūbus tikrai galima džiovinti ir su plaukų džiovintuvu. Tačiau visų taip neišdžiovinsite, nes bus per daug darbo. Geriau pasirinkti kelis būtinus, tarkime, reikalingas kojines, kelnes, megztinius. Plaukų džiovintuvo galvą kiškite į movą – rankovę, klešnę ar kojinę – ir užtikrinkite, kad susidarytų oro tunelis. Kitaip tariant, kad oras tikrai turėtų, pro kur išeiti, kuomet pūsite. Džiovinimo metu nepalikite šio išradimo vieno. Dar galima džiovinti lauke ar balkone prieš saulę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *