Verslo kūrimas daugeliui atrodo nesudėtingas, kai yra pakankamai pinigų ir turima gera idėja. Tiesa, tam dažniausiai reikalingos ir komercinės patalpos. Šiuo metu komercinių patalpų pirkimas Vilniuje kiekvieną mėnesį didėja, todėl jeigu ir jums reikalingos tokios patalpos, tai skaitykite patarimus, kaip teisingai pasirinkti ir priimti sprendimą ar nuomotis, ar pirkti tokias patalpas.

Iš tiesų, kai tik galvojama, kad reikalingos komercinio pobūdžio patalpos, tai galvojama, kad jas galima nuomotis arba įsigyti. Tai yra du galimi variantai. Kuris populiaresnis, sunku atsakyti, nes viskas labai individualu ir priklauso nuo kainos, vietos ir kitų svarbių kriterijų, kuriuos turi pirkėjas. Svarbu ne tik gerai įvertinti turimus finansus, bet ir pagalvoti ar tai jums naudinga.

PaupysSkaičiuojant, kas finansiškai naudingiau, reikia gerai įvertinti visas galimas išlaidas tiek nuomai, tiek ir įsigijimui. Geriausia tartis su profesionalais, kurie padeda priimti tinkamą sprendimą, kuomet kalbama apie tai ar pirkti patalpas verslui, ar jas nuomotis. Tai nėra paprasti skaičiavimai, nes reikia įvertinti ir atsipirkimo galimybę bei galimas išlaidas įvairiems mokesčiams, remontui ir pan. Be to, tai yra ilgalaikė investicija į nekilnojamąjį turtą arba ilgalaikė nuoma. Specialistai pažvelgia į situaciją iš ilgalaikės perspektyvos ir pateikia jums skaičiavimus, iš kurių bus matoma, kas labiau apsimoka. Jeigu nenorima kreiptis konsultacijos, tai galima patiems viską gerai apgalvoti. Ne visada skaičiavimai, net ir patys tiksliausi, padeda numatyti galimai tinkamą sprendimą. Kartais būna visai netikėtas rezultatas, kai, pavyzdžiui, po metų įsigytos patalpos turi būti parduodamos, nes savininkas nusprendė nevykdyti veiklos. Lygiai taip pat galimas ir kitas pasirinkimas, kai po metų nuomos veikla puikiai sekasi ir turima lėšų patalpų įsigijimui. Todėl kartais geriausia priimti sprendimą vadovaujantis savo nuomone.

Daugeliu atvejų pirkti komercines patalpas apsimoka, kai turimi pinigai. Tai reiškia, kad jeigu turite reikiamą sumą pinigų, tai tikrai bus naudinga investuoti į nekilnojamą turtą, kuris skirtas veiklos vykdymui. Tiesa, tam būtina sąlyga – komercinės patalpos turi būti strategiškai geroje vietoje. Taip pat būtų gerai, jeigu patalpos yra kokybiškai pastatyos ir įrengtos, tuomet jų vertė bus verta pirkimo. Visa tai leis apsidrausti nuo netinkamo nekilnojamo turto įsigijimo. Atminkite, kad geroje vietoje esančios tinkamos komercinės patalpos yra labai gera investicija, net jei naudosite jas vėliau parduoti. Jūsų gauta suma bus didesnė, nei išlaidos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *