GarderobeSpintos stumdomomis durimis – vienas populiariausių baldų, kuriuos galime atrasti kiekvieno namuose. Tačiau ar kada galėjote pagalvoti, kad tokias spintas nebūtina pirkti, o galima pasigaminti patiems? Turėdami medienos ir kitų reikalingų statymui įrankių bei detalių, vadovaujantis profesionaliais patarimais, su draugų ar tėvų pagalba nesunkiai pasigaminsite spintą ir tikrai ne prastesnę, nei siūlo švedų įmonės Garderobeeksperten. Sieninės spintos su stumdomomis durimis yra universalios ir lengvai pritaikomos bet kokiame bute ar nuosavame name, nepriklausomai nuo jo dydžio: kvadratūros ar pločio. Net jeigu jūsų namo sienos nėra lygios, sieninės spintos pagalba tai galima pataisyti. Sieninės spintos įrengimas nekainuoja brangiai, nes jai įrengti tereikia slankiojančios durų sistemos. Visos spintos yra įrengiamos kambario kampe, taigi, reikia būti apskaičiavus, kokio pločio ją norite turėti.

Jeigu svajojate apie drabužinę, kurioje galėtumėte ne tik laikyti drabužius, rankšluosčius ir kitus daiktus, bet ir persirengti, turėtumėte pasirinkti didesnės erdvės patalpą tam, kad jus tenkintų drabužinės gylis. Tuomet galite nuspręsti, kelių slankiojančių durų norėsite. Jeigu jūsų kambario ar namų lubos yra aukštos, rekomenduojama rinktis duris su aliuminio rėmu. Visuomet galite rinktis, ar pirksite jau paruoštas durų dalis su ratelių sistema, ar jas gaminsitės patys. Be jokios abejonės, jau paruoštos durys kainuos šiek tiek brangiau, tačiau jas sumontuoti užtruks mažiau laiko. Durų sistemos gali būti iš kelių skirtingų medžiagų: medienos, metalinių rėmų, į jas montuojant stiklus ir pan.

Jeigu nusprendėte sieninę drabužių spintą Garderobe gamintis patys, pirmiausia, turėkite jos brėžinį ir apgalvokite, kiek lentynų, durų ir skirtingų sistemų jos turės. Na, o nuėję į statybinių medžiagų parduotuvę ir pasikonsultavę su ten dirbančiais profesionalais nusipirksite apdailos, statybines ir kitas medžiagas, reikalingas spintos įrengimui.

One thought on “Jei planuojate Garderobe spintą pasigaminti patys

  • lapkričio 29, 2018 @ 14:39
    Nuolatinis saitas

    Spintos yra tas baldas, kurį galima panaudoti kiekvienoje patalpoje, o kaikur be jų net neįsivaizduojamas kambarys. Spintos naudojamos ne tik namuose, bet ir biuro patalpose. Be jų neįsivaizduojame nei viena įstaiga.
    https://admodum.lt/type/spinta/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *