Durys iš ažuoloNepatikėsite, bet net nuvykę į Didžiąją Britaniją pamatysite, kad lietuvių taip dievinamas ąžuolas ir čia turi labai aukštą erdvę. Jeigu ieškosite oak door manufacturers, anksčiau ar vėliau rasite ir, kas tokias duris galės padaryti. Kaip tokios durys yra eksploatuojamos ir kas jas labiausiai mėgsta?

Gražiam interjerui

Kas yra gražus interjeras? Kiekvienas šį dalyką supranta savaip. Vieniems tai – gražiai įmontuotos durys. Kitiems – papuošalai ant užuolaidų. Visi turime savo išskirtinius ir unikalius skonius, todėl ginčytis yra tikrai sunku. Tad ką mums reikėtų daryti, jeigu norime tikrai gražaus interjero? Pasikliauti savo skoniu arba prašyti dizainerių pagalbos. Tai rekomendacija, kurią galite sugalvoti ir patys. Visgi, jeigu manote, kad ąžuolo durys taps jūsų namų akcentu, verta pagalvoti ir koks apskritai dizainas namuose derėtų. Gal jums tikrai puikiai tiktų skandinaviško dizaino minimalistiniai namai? Su baltomis šviesiomis erdvėmis, kai kur esančiomis grubiomis medienos detalėmis, taip pat augančiais žaliais augalais vazonuose. Taip pat pagalvokite ir kokie papuošalai kabos ant sienų. Tikrai teks pamiršti gintarinius paveikslėlius – savo vaizduotę stimuliuosite dideliais tapytais paveikslais.

Klasikos mylėtojams

Kai viskas pasaulyje kinta, atsiranda daugybė modernių dalykų, paprasti rankų darbo dirbiniai iš visiškai natūralių, o ne sintetinių žaliavų laikomi tikra klasika. Taigi, klasikos mylėtojams reikėtų prisiminti, kad visada galima namus apstatyti antikvariniais baldais, o taip pat ir kažką padaryti tokio, kas gal nustebintų kaimynus. Tarkime, ąžuolinės durys. Londone, dideliame mieste, kur viskas taip modernu, tokios durys turėtų priduoti tikrai daug skonio.

Rankų darbo durys – prabanga

Kažin ar rasite steel doors UK, kai kalba eis apie ąžuolines duris. Daug jų yra gaminama tiesiog pavienių meistrų, vadinamųjų stalių. Taigi, kiekvienos unikalios durys gali būti atpažintos tiek meistro, tiek kitų, mačiusių tas duris. Lietuvoje rankų darbas reiškia ne tą patį, ką Anglijoje. Jeigu čia rankų darbas bus tai, ką vadinsime paprasčiausiai ne fabrike pagamintu dalyku, tai Lietuvoje rankų darbe rasime itin daug autentikos. Jeigu pageidausime, galėsime netgi turėti kažką su mūsų tautiniais raštais ar kažką liaudiško išdrožinėto. Žinoma, šis dalykas nebus toks, kuris visus labai nustebins, nes galų gale tie tautiniai simboliai visur pasidaro panašūs. Tačiau visgi tai mums patiems, lietuviams, kažką reikš. Juk ne veltui lietuviai senovėje taip garbino miškus, kuriuose pačiu didingiausiu medžiu laikė ąžuolą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *