Daugelis mūsų dieną pradeda nuo kvepalų, kurie suteikia nematomą, tačiau saugią aurą. Saugumas dažniausiai siejamas su kur kas didesniu pasitikėjimu savimi, su kur kas didesniu solidumu galiausiai, galimybe, kvepėti taip, kaip tinka ir patinka kiekvienam labiausiai. Kvepalai yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis. Tačiau kaip ir kiti svarbūs dalykai – jie dažniausiai apipinti mitais, įsitikinimais, kurie ne visai tikslūs.

Pateiksime Jums 7 netikslius įsitikinimus, kurie galbūt paskatins kitaip, produktyviau naudoti kvepalus ir tuo pačiu gauti iš jų kuo daugiau naudos.

Kvepalai1. Kvepalų negalima laikyti vonioje, kaip kad daugelis daro. Jiems žalinga tiek drėgmė, tiek šiluma. Štai todėl juos tena laikydami paprasčiausiai trumpinate jų galiojimo laiko tarpą.

2. Nors rinkoje dažniausiai kvepalai klasifikuojami į tokius, kurie yra skirti vyrams, ir tokius, kurie skirti moterims, tačiau praktikoje toks klasifikavimas nėra tikslingas. Paprasčiausiai aromatai kinta natomis ir tuo pačiu stiprumu. Tad ir rinktis reikia pagal tai, o ne kokiai lyčiai jie priskirti.

3. Nėra tikslo rinktis kvepalų gyvai, kadangi ant popieriuko, kurie yra naudojami kvepalams išbandyti, tikrai nebus galima mėgautis tikru kvapu ir tuo pačiu nuspręsti ar aromatas Jums tinka. Paprasčiausiai tas pats kvapas net ir ant skirtingų žmonių odos kvepia vis kitaip, tad reikia rinktis pagal natas, kurios dažniausiai aprašomos greta paties gaminio internete.

4. Jeigu ryte tie patys kvepalai skleidžia vienokį aromatą, o vakare kitą – tai rodo, kad jie yra labai geros kokybės.

5. Lygiai taip pat nereikia kvepalų piršti į orą ir tada pro juos praeiti. Tai tikrai atrodo labai žavingai, ypač filmuose. Tačiau pačiam žmogui, kuris nori maloniai kvepėti, deja, naudos iš tai tikrai mažai, kadangi tai paprasčiausias gaminio gadinimas.

6. Jeigu purškiate kvepalus ant riešų – tokiu atveju tikrai nereikia jų patrinti tarpusavyje. Šilumos reikia, kad aromatas skoningai skleistųsi, tačiau tam puikiai užtenka ir kūno šilumos, papildomo trynimo nereikia, kadangi jis dažniausiai išbalansuoja aromatus.

7. Ar tikrai brangūs kvepalai visada yra geresnis pasirinkimas? atsakyti sunku. Dažniausiai juose naudojamos ir geresnės kokybės dalys, tačiau jeigu jie brangūs tik dėl prekinio vardo – permokėti neverta.

Investuokite į geriausią kokybę ir kasdien „puoškitės“ aromatais, kurie Jums suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *